Trinkelių-klojimas

Trinkelių klojimas

Trinkelių klojimas — mūsų komandos siūloma paslauga. Darbus atliekame kokybiškai, tvarkingai ir greitai. Grindinio trinkelių įvairovės ir klojimo raštų dėka galime sukurti nepakartojamą landšafto dizainą. Šiuo metu platus pasirinkimas leidžia kloti įvairias grindinio kombinacijas. Klojame klinkerioakmeninesažūrines trinkeles, populiariausios išlieka betoninės trinkelėsBortai sustiprina pačio tako ar važiuojamosios dalies sąvybes.

trinkeliu-dejimas

Priklausomai nuo to kur bus vykdomi darbai, parenkame storį: pėsčiųjų zonai- 5cm-6cm, pėsčiųjų ir transporto zonai- 6-8cm, didelių apkrovų (tokių kaip krovinių terminalai)- 8-12cm Trinkelės – tai ilgaamžė, tvirta ir graži  grindinio danga.

Turinys
trinkeliu-kojimo-darbai

PRIEŠ DARBUS

DARBAI ATLIKTI

 1. Klientas pageidavo, kad grindinys būtų padalintas į dvi zonas- automobilių stovėjimo aikštelė ir privati zona prie namo.
 2. Zonos atskirtos spalvų dėka. Grindinys prie namo išklotas raudonomis, prie namo fasado derinčiomis, trinkelėmis. Automobilių stovėjimo aikštelės grindinys iš pilkos, neutralios trinkelių spalvos . Lankščių linijų dėka gėlynų ir žalios zonos kampai sušvelnina landšaftą.
Trinkelių pjaustymas

Trinkelių pjaustymas suteikia galimybę išgauti lanksčias grindinio linijas ir kampų užapvalinimus. Pjaustymo  dėka įmanoma sukurti įvairias nestandartines dekoratyvines figūras grindinyje. Tokiu būdu galima įrengti gėlyną, žalią zoną ar išsaugoti grindinyje medį.

Trinkelių rūšys

Renkantis tinkamą trinkelių rūšį, svarbu atsižvelgti į keletą veiksnių, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

Trinkelių-rūšys
 1. Pirmiausia, verta apsvarstyti medžiagą, iš kurios trinkelės yra pagamintos. Dažniausiai trinkelės gaminamos iš betono, granito arba klinkerio. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, todėl svarbu pasirinkti atsižvelgiant į savo poreikius.
 2. Tinkelės skiriasi dydžiu. Prieinami įvairūs dydžiai, kurie gali būti pritaikyti skirtingiems projektams. pvz., didesni trinkelių dydžiai gali būti naudojami didesniem plotam, o mažesni — detaliems darbams ar išraiškingesnei estetikai.
 3. Trečia, verta apsvarstyti trinkelių paviršiaus tekstūrą. Skirtingos paviršiaus tekstūros gali turėti įtakos vaizdui ir funkcionalumui. Pavyzdžiui, nelygus paviršius gali padėti padidinti sukibimą, o lygus paviršius gali būti lengviau valomas.
 4. Ketvirta, kaina yra svarbus veiksnys, kurį reikia apsvarstyti. Trinkelių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos, dydžio ir paviršiaus tekstūros. Svarbu rasti geriausią kokybės ir kainos santykį, atsižvelgiant į savo biudžetą.

Galiausiai, labai svarbu pasirinkti patikimą tiekėją. Geras tiekėjas užtikrins kokybišką produktą ir suteiks garantiją bei profesionalią pagalbą.

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius, galite sukurti tvirtą, patvarų ir estetišką dangą, kuri tarnaus ilgai ir efektyviai. Planuodami savo projektą, įvertinkite visus šiuos aspektus ir pasirinkite geriausią sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius ir lūkesčius.

Klinkerio trinkelės

Klinkerio trinkelės tai natūrali danga gaminama iš degto molio. Klinkerio trinkelės pasižymi dideliu atsparumu blukimui, dilimui bei temperatūros svyravimams.

klinkerio-trinkeles

Klinkerio trinkelės atsparios apkrovoms, trinčiai ir slėgimui. Platus spalvų ir formų pasirinkimas- tai dar vienas klinkerio trinkelių pranašumas.   Klinkerio trinkelės gali būti klojamos  takams, aikštelėms, šaligatviams, įvažiavimams ir terasoms. Šias grindinio trinkeles galima derinti su kitos rūšies trinkelėmis. Klinkerio trinkelės- viena iš brangesnių rūšių.

Ažūrinės trinkelės

Ažūrinės trinkelės — puikus sprendimas norint įsirengti originalią grindinio dangą.

azurines-trinkeles

Ažūrinės trinkelės turi ertmes į kurias, pagal norą, galima įrengti veją arba užpildyti skaldele.  Ažūrinės trinkelės tinka takų, parkų, įvažiavimų ir vandens tvenkinių kraštų sutvirtinimui. Lyginant su kitomis, šios rūšies trinkelės reikalauja daugiau priežiūros.

Azurines-trinkeles-parkams
Akmeninės trinkelės

Akmeninės trinkelės tai skaldyto granito ar bazalto akmens kubeliai kitaip vadinami ,,bruku‘‘.

Akmenines-trinkeles

 Akmeninės trinkelės pasižymi atsparumu smūgiams, apkrovoms, dilimui ir blukimui. Šios rūšies trinkelėmis grindžiama takų, įvažiavimų, aikštelių ir kelių grindinio danga. Akmeninės trinkelės- brangiausias, bet solidžiausias grindinys.

Betoninės trinkelės

Betoninės trinkelės išlieka populiariausios kainos ir kokybės santykiu.

Betonines-trinkeles

Betoninės trinkelės tai ekonomiškiausias sprendimas norint įsirengti didesnio ploto grindinį. Platus betoninių trinkelių spalvų ir tekstūrų pasirinkimas leidžia lengvai priderinti grindinį prie pastato fasado ar prie sklypo landšafto. Betoninės trinkelės klojamos takų, aikštelių, šaligatvių ir lengvųjų automobilių zonoms.  Šios rūšies trinkelės pasižyminti geromis eksploatacinėmis ir estetinėmis savybėmis.

Trinkelių klojimas Vilniuje

Trinkelių klojimas Vilniuje – modernus sprendimas Jūsų miestui.

Grindinio klojimas Vilniuje yra neatsiejama dalis šiuolaikinio miesto infrastruktūros. Tai ne tik praktiškas sprendimas, bet ir estetiškas papuošalas, kuris suteikia išskirtinumo bet kuriam pastatui.

trinkeliu-klojimas-Vilniuje-1
trinkeliu-klojimas-Vilniuje

Trinkelių klojimas Vilniuje vis dažniau tampa populiarus sprendimas tiek privačių namų, tiek verslo pastatų savininkams. Kuo tai galima paaiškinti? Pirmiausia, trinkelės yra itin patvarios, ilgaamžės ir estetiškai patrauklios. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl klojimas Vilniuje yra puikus pasirinkimas Jūsų miestui.

Trinkelių laiptai puikus pasirinkimas namui

Kiekvienam, kuris nori suteikti savo namų aplinkai unikalumą ir prabangą, laiptai iš betoninių trinkelių gali tapti puikiu sprendimu. Šiame straipsnyje aptarsime viską apie laiptus, jų privalumus, kainas, montavimą, ir kaip jie gali padėti jums sukurti išskirtinę ir patogią aplinką.

betoninių-rinkelių-laiptai

Laiptai iš trinkelių turi keletą privalumų, dėl kurių jie yra populiarus.

Trinkelių-laiptai
laiptai-puikus
 1. Estetika: trinkelių laiptai yra vizualiai patrauklūs, sukuriantys natūralų ir harmoningą vaizdą. Įvairūs spalvų ir formų deriniai leidžia lengvai suderinti laiptus su aplinka, suteikiant jai unikalumo.

 2. Ilgaamžiškumas: trinkelių laiptai yra itin ilgaamžiški ir atsparūs orams. Jie gali atlaikyti didelius svorius, drėgmę, šalčius ir karštį, o tai reiškia, kad jie tarnaus ilgai be papildomų priežiūros darbų.

 3. Priežiūra: trinkelių laiptams nereikia dažyti arba lakųoti, o juos galima lengvai valyti šluota arba vandens srove.

 4. Dėl trinkelių laiptų struktūros  vandeniui neleisdami tekėti per paviršių. Tai padeda išvengti vandens susikaupimo ir padeda sumažinti pavojų susidaryti ledo sluoksniui žiemą.

 5. Prieinamumas: trinkelių laiptai gali būti pritaikyti įvairioms konstrukcijoms, todėl jie gali būti naudojami ne tik privačiose teritorijose, bet ir viešosiose vietose, pavyzdžiui, parkuose.

 6. Apsauga nuo slydimo: dauguma trinkelių laiptų turi šiurkščią paviršių, kuris padeda užtikrinti saugumą ir sumažina slydimo riziką esant drėgmei ar šalčiui.
klinkeriniai-laiptai
laiptai-5

Kainos ir montavimas

Trinkelių laiptų kaina priklauso nuo pasirinktos medžiagos, dydžio, formos, spalvos ir darbo sąnaudų. Betoniniai trinkelės paprastai yra pigesni nei akmens, o kaina taip pat gali skirtis priklausomai nuo gamintojo. Svarbu atsiminti, kad kokibiškos trinkelės gali garantuoti ilgesnį laiptų tarnavimo laiką, todėl verta investuoti į kokybę.

Montavimas trinkelių laiptų gali būti atliekamas savarankiškai arba pasitelkiant profesionalių statybininkų pagalbą. Jei renkatės savarankišką montavimą, būtina atsižvelgti į keletą veiksnių, tokių kaip pagrindo paruošimas, laiptų konstrukcijos projektavimas ir tinkamų įrankių panaudojimas. Jei neturite patirties šioje srityje, rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais.

Trinkelių laiptų dizaino idėjos

Trinkelių laiptai gali būti diegiami įvairiais būdais, priklausomai nuo jūsų poreikių ir norų. Štai keletas dizaino idėjų:

 1. Klasikiniai laiptai: tiesūs trinkelių laiptai su tradiciniu dizainu. Jie gali būti papuošti įvairiais ornamentais, kad suteiktų papildomos elegancijos.

 2. Spiralinių laiptų: trinkelių laiptai gali būti sukonstruoti spiralės formoje, kad sukurtų unikalų ir modernų dizainą. Šis variantas ypač tinka mažesnėms erdvėms.

 3. Terasiniai laiptai gali būti naudojami terasoms sukurti, kurios padės atskirti skirtingas erdves, lygius ir suteiks funkcionalumo.

Trinkelių klojimo raštai

Trinkelių klojimo raštai leidžia ne tik išgauti gražų estetinį vaizdą ir ornamentus, bet ir sukurti grindinio stabilumą. Siūlome populiariausius klojimo raštus.

Paprastasis-linijinis
Klojimo raštas - Paprastasis linijinis
klojimp-rastas-eglute
Klojimo raštas - Eglutė
klojimo-rastas-nestuvu-sukibimai
Klojimo raštas - Neštuvu sukibimai
klojimo-rastas-pinymas
Klojimo raštas - Pynimo imitacija
Trinkelių klojimo pagrindas

Trinkelių klojimo pagrindas tai žinių ir patirties reikalaujantis darbas.

Trinkeliu-klojimas - trinkeliu-pagrindas
trinkeliu-pagrindas

Klojimo darbuose pirmasis žingsnis — plotų ir aukščių išmatavimas bei nuolydžių fiksavimas.  Trinkelių pagrindas pradedamas ruošti nuo laikančiojo sluoksnio. Pirmiausia nukasamas viršutinis grunto sluoksnis — ne mažiau nei 30-35 cm numatant būsimo grindinio sluoksnį. Paruošus platformą pilamas žvyro sluoksnis kuris atlieka atramos ir drenažo funkciją.

Pagrindas ruošiamas įvertinus būsimo grindinio apkrovą-nuo 5 iki 20 cm.  Ant atraminio sluoksnio pilama skalda , akmens dulkės. Kiekvienas sluoksnis tankinamas vibro plokšte. Suklojus trinkeles grindinys įrėminamas bordiūrais, o tarpai užpildomi granitinio akmens dulkėmis. Jeigu bortų  atsisakoma tada trinkelių kraštinės eilės įbetonuojamos, kad neiširtų.

Bortai

Bortai yra neatsiejamas grindinio elementas.  Priklausomai nuo  paskirties, bortai yra trijų rūšių: gatvės bortaivejos borteliai ir plastikiniai vejos borteliai.  Gatvės ir vejos bortai skiriasi savo patvarumu ir masyvumu.

Bortai

Gatvės ir vejos bortai skiriasi savo patvarumu ir masyvumu.  Gatvės bortai dedami didelių apkrovų kelių sutvirtinimui, norint atskirti kelio važiuojamąją dalį nuo vejos ar šaligatvio. Vejos borteliai tai universalus betono gaminys, tinkantis tiek pėsčiųjų zonoms, tiek aikštėms, tiek didelę apkrovą turinčioms teritorijoms. Nedidelių apkrovų zonoms naudojami plastikiniai vejos borteliai

Naudojame tik kokybiškus ir patvarius bortus, kurie atitinka Europos sąjungos standartus.

Gatvės bortai

Gatvės bortai- labai stiprus betoninis gaminys naudojamas kelio sustiprinimui, transporto ir pėsčiųjų zonų atskyrimui, lietaus vandens nukreipimui į specialias lietaus kanalizacijos sistemas.

gatvės-bortai

Gatvės bortai betonuojami važiuojamosios dalies kraštuose, šitaip įrėminant ir apsaugant grindinį nuo suirimo. Gatvės bortai yra tiesūs, nuožulnūs, pažeminti ir lenkti. Tiesūs dedami lygiagrečiai važiuojamosios dalies šonuose. Nuožulnūs naudojami ties įvažiavimais aukščių skirtumui sulyginti. Pažeminti dedami įvažiavimuose ir ten kur bortas turi būti viename lygyje su grindiniu. Kelio užsukimams ir vingiams naudojami lenkti gatvės bortai. Tinkamai sudėti fiksuoja trinkelių grindinį bei sulaiko transporto patekimą ant šaligatvio ar žaliosios zonos.

 Gatvės bortai dedami didelių apkrovų kelių sutvirtinimui, norint atskirti kelio važiuojamąją dalį nuo vejos ar šaligatvio. Vejos borteliai tai universalus betono gaminys, tinkantis tiek pėsčiųjų zonoms, tiek aikštėms, tiek didelę apkrovą turinčioms teritorijoms. Nedidelių apkrovų zonoms naudojami plastikiniai vejos borteliai

trinkelių klojimas
Vejos borteliai

Vejos borteliai atlieka trinkelių grindinio įtvirtinimo bei takų atribojimo nuo žaliosios zonos funkcijas.

Vejos-borteliai
Plastikiniai vejos borteliai

Plastikiniai vejos borteliai naudojami grindinio užbaigimui ir įtvirtinimui. Šiuo atveju plastikiniai vejos borteliai įbetonuojami į jau suklotų trinkelių  kraštinę. Tokiu būdu galima išgauti daugiau dekoratyvumo, lanksčių linijų ir vingių. Vėliau suaugus vejai plastikinio bortelio nesimatys.

plastikiniai-vejos-borteliai

Vejos borteliai gali būti betoniniai arba plastikiniai. Betoniniai montuojami prieš grindinio trinkelių klojimą per visą būsimo grindinio perimetrą. Kokybiškai įrengti betoniniai  vejos borteliai apsaugo trinkeles nuo poslinkių ir kitokių pažeidimų, jie tvirti ir ilgaamžiai.

Norint atskirti takelius nuo vejos ar gėlyno, įrėminti medžius, krūmus bei kitas dekoratyvines zonas taip pat naudojami plastikiniai vejos borteliai. Jų funkcija – sulaikyti dekoratyvinių augalų ar vejos išplitimą, mulčo ar skaldos byrėjimą.

Trinkelių klojimo kaina

Trinkelių klojimo kainą įtakoja objekto vieta, paskirtis (pėsčiųjų ar transporto zona),  klojimo plotas, raštas ir žinoma pačios medžiagos.

Galerija
PARAŠYKIT IR MES ATRAŠYSIME