Lietaus-Sistemos-montavimas

Lietaus Sistemos montavimas

Lietaus sistemos montavimas — optimaliausias sprendimas norint išvengti nemalonumų susijusių su pertekline drėgme. Įvertinsime landšafto ypatumus, gruntinio vandens lygį bei dirvožemio pralaidumą jūsų sklype, pasiūlysime ir sumontuosime geriausią drėgmės šalinimo būdą — Lietaus nuvedimo sistemos

drenazas-surenka
sulinio-ziedai
kasimas-sulimiui

Lietaus sistemos montavimas apsaugos pastato pamatus ar rūsį nuo pelėsio, o drenažas — veją ir kitus augalus nuo sunykimo.  Sistemos paskirtis yra  vandens ir gruntinių vandenų surinkimas ir nuvedimas į požeminį drenažinį šulinį. Vandens nuvedimo sistemos atlieka vandens nuvedimo reikiama linkme funkciją, o drenažuojamą drėgmę, susikaupusį vandenį surenka ir nukreipia  vandenį į požeminį šulinį.

Lietaus sistemos — optimaliausias sprendimas norint išvengti nemalonumų susijusių su pertekline drėgme.

Drenažas

Drenazas

Drenažas — tai sistema, skirta drėgnų sklypų ir teritorijų sausinimui.

Drenazas-tai-sistema

Drenažo sistemos įrengimas labai svarbus etapas teritorijos planavime. Teisingai įrengta drenažinė sistema apsaugos teritoriją nuo telkšančių balų, o požeminę namo dalį nuo perteklinės drėgmės. Drenažas įrengiamas įvertinus gruntinio vandens lygį ir grunto pralaidumą. Jeigu gruntiniai vandenys yra aukštai, vanduo, laikui einant, ims ardyti statinio pamatus, o pastatas taps nestabilus. Drenažo įrengimui naudojame  PVC vamzdžiuose, aptrauktus geotekstile arba kokoso plaušo sluoksniu. Drenažo sistemas montuojame prieš namo statybas ir jau įrengtuose sklypuose.

Lietaus nuvedimo sistemos montavimas

Lietaus nuvedimo sistemos montavimas yra neatsiejama stogo konstrukcijos dalis.

Lietaus-nuvedimo-sistemos
lietaus-nuvedimo-sistemos

Plieninės ar plastikinės vandens nuvedimo sistemos apsaugo pastato fasado apdailą ir jo pamatus nuo lietaus vandens. Ant šlaitinio statinio stogo tvirtinami latakai kuriuose kaupsis vanduo. Prie pastato tvirtinami lietvamzdžiai, kuriais vanduo nutekės į požeminį drenažinį šulinį. Kokybiškai įrengta, atitinkanti standartus ir taisykles montavimo metu, lietaus nuvedimo sistema tarnaus ilgus metus. Nuvedimo sistemas įrenginėjame iš kokybiškų, patikrintų gamintojų gaminių.

Mūsų darbai

PARAŠYKIT IR MES ATRAŠYSIME