laistymo-sistemos-įrengimas

Laistymo sistemos įrengimas

Laistymo sistemos įrengimas kokybiškai ir geromis kainomis! Įvertiname landšafto ypatumus, augalus bei laistomos zonos plotą ir parenkame tinkamą įrangą. Sumontuosime tinkamiausią siltnamio drekinimo sistemą pagal individualų poreikį, pasikeitus landšafto projektui, atliekame drėkinimo sistemos korekciją. Susidūrus su gedimais atliekamas laistymo sistemos remontas.

statiniai-purkstuvai

Sistema garantuoja viso sklypo ir atskirų zonų tolygų drėkinimą.Tam naudojami skirtingi purkštuvai. Vejoms, stadionams ir kitiems dideliems laistymo plotams naudojami rotoriniai purkštuvai, sudėtingoms zonoms dėl augalų ar reljefo — statiniai purkštuvai, šiltnamiams ar gyvatvorėms įrengiamas kapiliarinis laistymas, o dirbtinio rūko sistema naudojama šiltnamiams ir daigynams reikiamam mikroklimatui palaikyti.

Šiltnamio laistymo sistemos įrengimas

Šiltnamio-laistymo-sistema

Šiltnamio laistymo sistemos įrengimas yra gyvybiškai svarbus augalų geram augimui. Pasirinkdami tinkamą sistemą, atsižvelkite į augalų poreikius, siltnamio dydį ir formą, biudžetą, vandens šaltinį ir kainą, taip pat ekologinį poveikį. Svarstydami šiuos veiksnius, galėsite pasirinkti geriausią sprendimą savo siltnamio sistemai ir užtikrinti puikius rezultatus bei ilgalaikę sėkmę.

Vejos laistymo sistemos įrengimas

Vejos laistymoo sistemos parenkamos ir sukomplektuojamos pagal  individualius projektus. Teisingai parinkta ir sumontuota įranga tarnaus ilgus metus, o žaliuojanti veja džiugins akį.

Vejos laistymas pradedamas nuo vamzdžių suklojimo, sujunkite sandarias trišakio jungtis. Užtikrinkite, kad purkštukai būtų tinkamai prijungti prie vamzdžių. Toliau sujunkite kolektorinę dėžę ir prijunkite ją prie iš anksto išvedžiotų vamzdžių, kurie paskirstyti pagal zonas. Baigiant, prijunkite laidus kolektorinėje dėžėje ir pajunkite valdiklį bei lietaus daviklį.

Sistemos įrengimo etapai
Vejos laistymas - tai puiki investicija į sklypo gerbūvį.
Ekonomiškumas

Laistymas užtikrina vienodą reikiamą vandens kiekį visam plotui mažesnėmis vandens sąnaudomis.

Patogumas

Įsirengus laistymą nereikės gaišti laiko vejos ir augalų laistymui. Sistema visiškai autonomiška

Estetika

Sklype nelieka laistymo žarnų. Laistymas- estetiškai gražus procesas.

Ilgaamžiškumas

Naudojama tik patikimų gamintojų įranga

Vandens debito matavimas

Montavimas sklype pradedamas nuo vandens šaltinio debito ir slėgio išmatavimo. Debitas matuojamas — vandens padavimas per 1s.=1l. jūsų debitas 3,6 m³/h geras rezultatas. Spaudimas — katilinėje visuomet yra spaudimo matuoklis

Projektas

Projektas tai vienas iš svarbiausių atliekamų darbų. Rengiant projektą įvertinami svarbūs faktoriai, kurie lems optimaliausią sistemos darbą.

Laistymo-sistemos-projektas

Projekte svarbus landšafto išdėstymas ir vandens slėgis bei debitas.  Projekte nurodoma ši informacija:  laistomos zonos, sistemos tipas, vamzdynų trasos, vožtuvų kiekis, purkštukų kiekis ir rūšis , purkštukų išdėstymas, purkštuvų spindulių diametras. Kiekvienas projektas sudaromas individualiai.

Projektuojame kapiliarines, dirbtinio rūko ir automatines sistemas. Konsultuojame drėkinimo sistemų įrengimo klausimais.

Turint projektą pradedami pasiruošiamieji darbai.

Tranšėjų kasimas
Tranšėjų-kasimas
  • Prieš pradedant tranšėjų kasimą, reikia atidžiai apgalvoti sistemos projektą.
  • Jis turi atspindėti visus esamus ir planuojamus gėlynus, krūmus, medžius, alpinariumus ir t.t…
  • Tranšėjų kasimo darbai turėtų būti atliekami sausu oru, kad dirvožemis būtų stabilus.
  • Taip pat turėti omenyje dirvožemio sudėtį, nuolydžio kryptį ir kitus svarbius aspektus.
  • Tranšėjas galima kąsti mini ekskovatoriuku arba tranšeriu.
Laistymo sistemos montavimas
Laistymo-sistemos-montavimas

Laistymo sistemos montavimas yra svarbus uždavinys, kuris reikalauja tinkamo planavimo, sistemingo darbo ir priežiūros. Pasirenkant tinkamą valdymą , galite pasiekti puikių rezultatų, padidinti sodo produktyvumą ir sutaupyti laisvo laiko. Atminkite, kad investicija į kokybišką sistemą atsipirks ilgainiui, suteikdama jums malonių akimirkų ir gražios aplinkos džiugęsį.Montuojant svarbu pasikonsultuoti su specialistais ir tik poto atlikti darbus. Taip pat svarbu laikytis saugumo taisyklių.

Laistymo Sistemos įrengimo patikra

Sistemos įrengimo patikra yra būtinas prieš grunto užkąsimą. Svarbu patikrinti purkštukų galvutes, vamzdžius, jungtis, valdiklį.

PARAŠYKIT IR MES ATRAŠYSIME